o firmie

Over Seed jest włoską firmą, która powstała jako odpowiedź na pytania sektora rolno-ogrodniczego w związku z wyzwaniami jakie stawia przed nimi rozwój globalnego sektora przetwórstwa, sprzedaży marketingu i obrotu artykułami spożywczymi. Jej celem jest implementacja nowoczesnych rozwiązań nauki i technologii tak aby były one zgodne i harmonijne ze środowiskiem naturalnym.

 

W tym celu powstała linia unikalnych produktów posiadających certyfikaty zgodności z wysokimi wymaganiami stawianymi przed produktami naturalnymi i ekologicznymi. Produkty są odpowiedzią nowoczesnej wysoko zaawansowanej technologii produkcji i nowoczesnej wiedzy o żywieniu i nawożeniu roślin tak aby w wyniku ich stosowania w produkcji rolnej i ogrodniczej nasi klienci mogli uzyskać efekt jej zgodności ze standardami stawianymi przed produktami ekologicznymi.

 

Niektóre nawozy uzyskały certyfikaty zgodności do produkcji Eko-Bio we Włoszech i są tam stosowane na skale wielko produkcyjną w celu produkcji żywności ekologicznej dostarczanej konsumentom wysoko rozwiniętych krajów Europy.

 

Firmy Over Seed oraz Toma Seeds rozpoczęły pierwsze prace wdrożeniowe w styczniu 2016 r. Wiosną 2016 r. pozwoliły one na produkcyjne potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych produktów oraz udowodniły zasadność ich stosowania w warunkach polskich.


W 2017 r. planowane jest prowadzenie prac oraz kroków formalnych w celu dopisania oferowanych preparatów do oficjalnych Polskich rejestrów umożliwiających ich wykorzystanie do produkcji ekologicznej w Polsce. Obecnie preparaty są oficjalnie zarejestrowane w krajach UE jako nawozy organiczne WE lub jako nawozy WE i jako takie są oferowane w naszym kraju.

 

Lista oferowanych nawozów:

 

Organiczne nawozy płynne doglebowe i dolistne posiadające certyfikaty produkcji EKO/BIO:

 

Global.

 

Sypkie nawozy dolistne WE:

 

ITA LEAF 600

ITA LEAF 720.

 

Dolistne płynne nawozy organiczne o działaniu bio stymulującym:

 

Fruit NaturAlg

Prolina.Kontakt:

Toma Seeds Tomasz Marasik
32-061 Rybna      POLSKA

tel./fax: (+48) 12 280 43 66
gsm: (+48) 605 41 88 66
rzetelna firma
© Toma Seeds 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone


projekt i wykonanie serwisu:
Expro