Preparaty ekologiczne Toma Seeds

O preparatach ekologicznych Toma Seeds

Toma Seeds od roku 2002 z sukcesem współpracuje z firmami mikrobiotechnologicznymi w kilku krajach Unii Europejskiej na rzecz promocji i rozwoju ekologicznej i proekologicznej produkcji rolnej, ogrodniczej i leśnej.

Od lat interesujemy się takim doborem środków produkcji: nasion, środków ochrony, nawozów, preparatów wspomagających wzrost i rozwój roślin aby możliwym się stała w praktyce taka produkcja roślin, która korzystając z naturalnie występujących w środowisku mechanizmów pozwoli na prowadzenie nowoczesnej produkcji żywności metodami, które pozwolą na rezygnację z wykorzystania nawozów sztucznych i farmaceutyków.

Zaangażowanie naszej firmy i naszych partnerów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i obu Amerykach pozwala na rozwój nowych technologii w dziedzinie ekologicznych nasion, środków ochrony, środków produkcji i nawozów, które wykorzystywane w produkcji rolno-ogrodniczej oraz leśnej coraz bardziej trafiają w oczekiwania konsumentów i społeczności globalnej w zakresie zrównoważonego rozwoju ekonomicznego, agronomicznego, środowiskowego i przemysłowego.

Prezentowane preparaty w większości posiadające certyfikaty umożliwiające ich wykorzystanie w biologicznej i ekologicznej produkcji rolno-ogrodniczej z pewnością pomogą szerokiej rzeszy zainteresowanych producentów na prowadzenie produkcji zgodnie z oczekiwaniami ich wymagających konsumentów. Pozwolą także na wybór takich środków produkcji, które zapewnią wysokie, bezpieczne i niezawodne plony o parametrach żywności bio i eko. Tym samym w nowoczesny i poparty badaniami naukowymi sposób możliwa stanie się nowoczesna produkcja ekologiczna, która zakończy okres mitycznych i paranaukowych dociekań na temat zrównoważonego rozwoju produkcji żywności dla wciąż dynamicznie rozwijającej się ludzkości.